Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe pozwalają na utrzymanie ciepłego klimatu wnętrza.

Są to okna, w których połączono drewno i aluminium w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać walory użytkowe i estetyczne każdego z surowców. Okna drewniano-aluminiowe pozwalają na utrzymanie ciepłego klimatu we wnętrzu, z jednoczesną gwarancją, że aluminium na zewnątrz zapewni oknom najlepszą ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych, a tym samym ich długowieczność.

Drewno to od dawna znany i przyjazny środowisku surowiec, który jednocześnie tworzy we wnętrzu ciepły i przyjazny klimat. Aluminium zastosowane od zewnątrz stanowi ochronę dla drewna i jest gwarancją trwałości.

Trwałość i łatwość konserwacji sprawiają, że jest to najlepszy ekonomicznie wybór. Dzięki długowieczności takich okien oraz łatwości ich konserwacji koszty eksploatacji są minimalne. Powierzchnie ALUMINIUM nie wymagają malowania.

Wybierając okna wykonane z połączenia drewna i aluminium otrzymujemy praktycznie niezniszczalny produkt, gdyż aluminium chroni drewno jak kora drzewo.

Naszym celem jest dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych klientów.