Okna PVC

Nowoczesne okna PVC nadają się do wykorzystania praktycznie w każdym typie budynków.

Okna PVC można bez trudu zastosować zarówno w obiektach zabytkowych, jak i w domach jednorodzinnych, awangardowych biurowcach czy wielkomiejskich blokach. Profile stylizowane oraz listwy ozdobne dają możliwość uzyskania całkowitej spójności stylistycznej okien z fasadą budynku oraz jego wnętrzem.

Osoby ceniące sobie komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo, od wielu lat wybierają nowoczesne okna z profili PVC. Dotychczasowi użytkownicy  potwierdzają ich wytrzymałość, o których świadczy między innymi odporność na czynniki atmosferyczne i stabilność konstrukcyjna.

Okna z profili PVC to również oszczędność czasu, ponieważ nie wymagają one zaawansowanych zabiegów konserwacyjnych, a poprzez szeroką gamę kolorystyczną, umożliwiają dopasowanie do każdego wnętrza. Ich doskonała izolacyjność termiczna przekłada się nie tylko na komfort cieplny i oszczędność, lecz także świadome uczestnictwo w trosce o środowisko. Utrzymanie w domu cennego ciepła jest możliwe dzięki wielokomorowej strukturze okien oraz głębokości profilu, sięgającemu nawet 85 mm. Co więcej, odpowiednie szklenie dodatkowo podwyższa parametry izolacyjności akustycznej okien, wpływając na znaczną poprawę jakości życia.