Osprzęt budowlany

Osprzęt budowlany obejmuje szeroką gamę maszyn i urządzeń do wielu zastosowań budowlanych, także tych specjalistycznych. Dostępne są sprzęty o różnych parametrach technicznych, co pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do wymagań danej inwestycji.

Osprzęt budowlany z naszej oferty pomoże państwu w:
– przygotowaniu terenu pod budowę,
-robotach budowlanych w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów  lub ich części,
-robotach w zakresie inżynierii lądowej i wodnej,
-wykonywaniu instalacji budowlanych,
-wykończeniowych robotach budowlanych.

Maszyny, które oferujemy cechuje znakomity stosunek jakości do ceny – stąd tak duża ich popularność, również za granicą. Wśród naszych maszyn odnajdziecie Państwo m.in. specjalistyczne łyżki: objętościowe, skarpowe, do koparek, do ładowarek, 3w1; mieszalniki do betonu, paleciaki, napędy wiertnicze i ramienia kopiące.

Wysoka jakość wyrobów uzyskiwana jest przy pomocy najnowocześniejszych precyzyjnych urządzeń. Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata, ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.