Firma SID logo

SID – SUKCES, INNOWACJA, DOŚWIADCZENIE.

Firma SID jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Posiada cztery oddziały, które zajmują się sprzedażą stolarki okiennej, maszyn rolniczych oraz maszyn do obróbki blachy. W ofercie firmy znajduje się blisko 60 różnych typów i modeli maszyn oraz urządzeń rolniczych i około 30 różnych profili okien. Cyklicznie wzbogacamy nasz asortyment coraz to nowszymi propozycjami, dlatego też serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej.

 

Stolarka Okienna

Nasze produkty wyróżniają się doskonałą izolacyjnością cieplna i dźwiękową. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny poziom dźwięku w pomieszczeniach.  Jakość naszych produktów gwarantuje Europejski Znak Zgodności CE oraz Certyfikaty Jakości otrzymane przez naszych dostawców profili, szyb i okuć. Okna są produkowane zgodnie z indywidualnymi wyobrażeniami użytkowników. Wielkość, wyjątkowy kształt konstrukcji, stylistyka systemu okiennego, wyraziste dodatki oraz funkcje dopasowujemy do ich potrzeb.

Nieograniczone możliwości aranżacji pozwalają dostosować produkty do estetyki otoczenia lub do najśmielszych wyobrażeń użytkowników. Oferujemy duży wybór kolorów imitujących różne gatunki drewna, barw dostępnych w palecie RAL, szyb, klamek oraz szprosów. Dzięki tym elementom okna stanowią intrygujący akcent architektoniczny pozwalający wyeksponować charakter budynku.

 

Osprzęt i maszyny rolnicze

Firma SID w swojej ofercie posiada blisko 60 różnych typów i modeli maszyn, urządzeń rolniczych, a także osprzęt dla leśnictwa oraz budownictwa. Oferta Firmy jest stale poszerzana i obecnie stanowią ją: brony talerzowe hydrauliczne składane, agregaty talerzowe, agregaty uprawowo – siewne, agregaty ścierniskowe, pługi obrotowe, głębosze, wały posiewne, rozściełacze, łyżki do zadawania paszy, chwytaki do bel, krokodyle, łyżko-krokodyle, łyżki do materiałów sypkich, paleciaki, pługi, mieszalniki do betonu.

Wysoka jakość wyrobów uzyskiwana jest przy pomocy najnowocześniejszych precyzyjnych urządzeń. Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata, ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.

 

Maszyny do obróbki blachy

Maszyny do obróbki metali, które mamy swojej ofercie, są to głównie maszyny do obróbki plastycznej. Służą do wywierania na metalu nacisku przekraczającego ich granicę plastyczności. Ma to na celu trwałą zmianę kształtu i wymiarów obrabianego przedmiotu, a także zmianę struktury powodującą zmianę właściwości mechanicznych. Obróbka metali może przebiegać na gorąco, na półgorąco lub na zimno.

Maszyny, które oferujemy cechuje znakomity stosunek jakości do ceny – stąd tak duża ich popularność, również za granicą. Wśród naszych maszyn odnajdziecie Państwo m.in. zaginarki ręczne, zaginarki modułowe, zaginarki segmentowe, zaginarki elektryczne, zwijarki, gilotyny, zagniatarki i żłobiarki i rozwijaki do blach.

 

Dystrybucja

Firma SID dostarcza produkty do całej Unii Europejskiej i poza nią. Naszą najważniejszą maksymą jest satysfakcja i zadowolenie klienta. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych klientów. Dzięki doświadczeniu oraz licznym szkoleniom oferujemy fachowe doradztwo przy zakupie oferowanych przez nas produktów oraz możemy zaproponować wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się jak najlepiej  sprostać jego wymaganiom. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem i dobrą reputacją. Nasze doświadczenie i szybkie terminy realizacji zamówień zapewniają naszym klientom satysfakcję ze współpracy.

Nasze maszyny znalazły uznanie w wielu krajach europejskich takich jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Finlandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Litwa i Szwecja.

 

Realizując cel polityki jakości , stale zwracamy uwagę na:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę,
  • podnoszenie kwalifikacji pracowników,
  • wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych,
  • informatyzację procesów zachodzących w spółce,
  • ciągłe szkolenie pracowników w zakresie jakości.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Video