Aluprof MB-45

Okna aluminiowe

Aluprof MB-45

Aluprof MB-45

Śledząc nieustannie zmieniające się trendy architektoniczne, firma SID oferuje doskonałej jakości aluminiową ślusarkę. Korzystając z doświadczenia znanych i renomowanych firm jak m.in. Aluprof, Pilkington i Winkhaus, oferujemy system Aluprof Mb-45 o uznanej reputacji na rynku polskim i zagranicznym.

 

System Aluprof MB-45 dedykowany jest przede wszystkim do wykonywania elementów zabudowy wewnętrznej. Polecany jest w miejscach niewymagających wysokiej izolacji termicznej, np. ściankach działowych, oknach, drzwiach, w tym drzwiach przesuwnych ręcznych i automatycznych, drzwiach wahadłowych, wiatrołapach, witrynach, boksach kasetowych, gablotach czy konstrukcjach przestrzennych.

Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 45 mm (ościeżnica), 54 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 45 mm i 45 mm. W skrzydłach okiennych istnieje możliwość zastosowania zestawów szybowych o grubości od 2 mm do 35 mm, zaś przy oknach stałych i skrzydłach drzwiowych od 2 mm do 26 mm.

Niewątpliwym walorem systemu MB-45 jest możliwość gięcia profili, m.in. ościeżnic, skrzydeł i przewiązek. Umożliwia to wykonanie różnego rodzaju konstrukcji łukowych. Dzięki uszczelkom wykonanym z syntetycznego EPDM, gwarantującego odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji, konstrukcje są bardzo szczelne. Cechą charakterystyczną systemu jest jego ścisłe powiązanie i kompatybilność z systemami okienno-drzwiowymi, MB-70 i MB-60.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytanie prosimy o kontakt.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Produkty powiązane

Do góry