Aluprof MB-70

Okna aluminiowe

Aluprof MB-70

Aluprof MB-70

Śledząc nieustannie zmieniające się trendy architektoniczne, firma SID oferuje doskonałej jakości aluminiową ślusarkę. Korzystając z doświadczenia znanych i renomowanych firm jak m.in. Aluprof, Pilkington i Winkhaus, oferujemy system Aluprof Mb-70 o uznanej reputacji na rynku polskim i zagranicznym.

 

System Aluprof MB-70 przeznaczony jest do wykonywania konstrukcji architektury zewnętrznej, wymagających izolacji termicznej i akustycznej. Profile charakteryzują się trójkomorową budową i głębokością konstrukcyjną kształtowników okna 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 70 mm i 70 mm.

Tak przyjęte parametry techniczne, w przypadku zamknięcia okna zapewniają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej natomiast w przypadku drzwi – efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okienne i drzwiowe.

Dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelek i przekładek termicznych system MB-70 charakteryzuje się rewelacyjnie niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Stanowi to niewątpliwą zaletę w dobie rosnących wymagań względem optymalnego zarządzania energią i ochroną środowiska.

Bogata paleta kolorystyczna umożliwia zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są metodą lakierowania proszkowego lub anodowania.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytanie prosimy o kontakt.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Produkty powiązane

Do góry