Szyby

Szyby

Szyby - pakiet trzyszybowy

Nowoczesna technologia szklenia w stolarce okiennej to gwarancja nie tylko ciepła w przestrzeni domu ale również odpowiednie właściwości izolacji dźwiękowej. Dobre parametry cieplne oraz wyciszenie, sprzyjają wypoczynkowi oraz efektywnej pracy. Dodatkowy spokój zapewnią szyby bezpieczne, zaś ornamenty o bogatym wzornictwie jeszcze bardziej podkreślą walory wizualne.

 

 

Pakiet dwuszybowy

Pakiet ten jest podstawowym rodzajem szklenia w nowoczesnych oknach. Wypełniany został argonem, który ma znacznie lepsze właściwości termoizolacyjne niż powietrze.

  • Dobra izolacja cieplna.
  • Izolacja akustyczna chroniąca przed hałasem.

 

 

Pakiet trzyszybowy

Pakiet trzyszybowy dedykowany jest dla osób zwracających uwagę na ekstremalną izolację cieplną.
Trzecia szyba w sposób naturalny zwiększa przestrzeń międzyszybową, poprawiając tym samym warstwę termoizolacyjną.

  • Skuteczne obniżanie przenikalności cieplnej
  • Jeszcze lepsza izolacja akustyczna chroniąca przed hałasem

 

Ornamenty

Rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie oryginalnego wyglądu okien jest zastosowanie szyb ornamentowych. Ze względu na szerokie walory użytkowe i dekoracyjne ornamenty mają bardzo rozległe zastosowanie. Z powodzeniem sprawdzają się jako elementy przeszkleń ścianek działowych, jak również w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia. Szeroka gamma wzorów pozwala na ich zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz w celach przemysłowych.

Szyby Refleksyjne

Jest to propozycja przeznaczona w szczególności dla pomieszczeń w których wysoki stopień przezroczystości szkła może doprowadzić do przegrzewania pomieszczeń. Oczywiście zastosowanie znajdzie również w domach, biurach czy budynkach użyteczności publicznej. Szyba refleksyjna jest wykonana ze szkła barwionego w masie i dodatkowo powleczonego warstwą tlenków metali lub metali szlachetnych, która odbijając promienie słoneczne działa jak lustro.

Pakiet bezpieczeństwa

Poprawa bezpieczeństwa jest w obecnych czasach jednym z ważniejszych priorytetów. Dzięki postępowi technologicznemu, nie ma już potrzeby montowania krat antywłamaniowych pogarszających walory wizualne. Klasa antywłamaniowa (P2) dedykowana jest do domów wolnostojących, witryn hoteli i biur, oraz obiektów handlowych standardowej wartości chronionej. Dla willi, aptek, apartamentów, centrów handlowych oraz obiektów o wysokiej wartości chronionej zalecany jest pakiet antywłamaniowy (P4).

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytanie prosimy o kontakt.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Do góry