Maszyny rolnicze

Maszyny rolnicze ułatwiają i umilają nam pracę, a także zwiększają naszą wygodę oraz bezpieczeństwo. Praca w polu przy użyciu ciężkich traktorów nie należy do najłatwiejszych, dlatego warto uprościć ją sobie poprzez zakup odpowiedniej maszyny.

Maszyny rolnicze to urządzenie zawierające mechanizm lub zespół mechanizmów, służące do przetwarzania energii lub wykonywania pracy mechanicznej. W maszynie rolniczej, w przeciwieństwie do narzędzia rolniczego, proces roboczy odbywa się nie tylko w wyniku ruchu całej maszyny po polu, ale także w wyniku ruchu aktywnych elementów maszyny bezpośrednio napędzanych. Jednak w szerszym znaczeniu część narzędzi rolniczych, zwłaszcza zawieszanych lub doczepianych do ciągników, bywa zaliczana do maszyn.

Wraz z rozwojem i zmieniającymi się wymogami rynku ciągle powiększamy i unowocześniamy nasza ofertę. W skład naszej oferty wchodzą m.in. glebogryzarki, brony aktywne, pługi, spulchniacze uprawowe, brony talerzowe, kultywatory, agregaty przedsiewny, opryskiwacze, rozsiewacze i rozrzutniki.

Wysoka jakość wyrobów uzyskiwana jest przy pomocy najnowocześniejszych precyzyjnych urządzeń. Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata, ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.