Osprzęt rolniczy

Osprzęt rolniczy obejmuję szeroką game maszyn i urządzeń do zastosowania w rolnictwie. Dzięki nim praca w gospodarstwie rolnym stała się dużo łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Osprzęt rolniczy ułatwia i umila nam pracę, a także zwiększa naszą wygodę oraz bezpieczeństwo. Praca w polu przy użyciu ciężkich traktorów nie należy do najłatwiejszych, dlatego warto uprościć ją sobie poprzez zakup odpowiedniej maszyny.

Wraz z rozwojem i zmieniającymi się wymogami rynku ciągle powiększamy i unowocześniamy nasza ofertę. W skład naszej oferty wchodzi osprzęt rolniczy do ładowaczy czołowych, ładowarek teleskopowych i miniładowarek, na który składają się min. łyżki, krokodyle, łyżko-krokodyle, chwytaki do bel, łyżki do zadawania pasz, wycinaki do kiszonki, przecinaki do bel, rozściełacze, ścielarki i rozwijarki.

Wysoka jakość wyrobów uzyskiwana jest przy pomocy najnowocześniejszych precyzyjnych urządzeń. Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata, ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.