Firma SID logo

SID – SUKCES, INNOWACJA, DOŚWIADCZENIE.

Firma SID jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Głównymi kategoriami sprzedaży są: Maszyny rolnicze, Osprzęt do maszyn, Ładowacze czołowe, Ładowarki i Maszyny do obróbki blachy. Cyklicznie wzbogacamy nasz asortyment coraz to nowszymi propozycjami, dlatego też serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej.

Osprzęt i maszyny rolnicze

Firma SID w swojej ofercie posiada blisko 300 różnych typów i modeli maszyn, urządzeń rolniczych, a także osprzęt dla leśnictwa oraz budownictwa. Oferta Firmy jest stale poszerzana i obecnie stanowią ją: brony talerzowe hydrauliczne składane, agregaty talerzowe, agregaty uprawowo – siewne, agregaty ścierniskowe, pługi obrotowe, głębosze, wały posiewne, rozściełacze, łyżki do zadawania paszy, chwytaki do bel, krokodyle, łyżko-krokodyle, łyżki do materiałów sypkich, paleciaki, pługi, mieszalniki do betonu.

Wysoka jakość wyrobów uzyskiwana jest przy pomocy najnowocześniejszych precyzyjnych urządzeń. Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata, ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.

Dystrybucja

Firma SID dostarcza produkty do całej Unii Europejskiej i poza nią. Naszą najważniejszą maksymą jest satysfakcja i zadowolenie klienta. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych klientów. Dzięki doświadczeniu oraz licznym szkoleniom oferujemy fachowe doradztwo przy zakupie oferowanych przez nas produktów oraz możemy zaproponować wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się jak najlepiej  sprostać jego wymaganiom. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem i dobrą reputacją. Nasze doświadczenie i szybkie terminy realizacji zamówień zapewniają naszym klientom satysfakcję ze współpracy.

Nasze maszyny znalazły uznanie w wielu krajach europejskich takich jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Finlandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Litwa i Szwecja.

Realizując cel polityki jakości , stale zwracamy uwagę na:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę,
  • podnoszenie kwalifikacji pracowników,
  • wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych,
  • informatyzację procesów zachodzących w spółce,
  • ciągłe szkolenie pracowników w zakresie jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Video