Ładowarka Cast 45T

Ładowarki CAST

Ładowarka Cast 45T

Ładowarka Cast 45T

Ładowarka Cast 45T to włoska mini ładowarka przegubowa charakteryzująca się innowacyjnością, solidnością oraz niezawodnością. Znajduje ona zastosowanie w niektórych gałęziach przemysłu, branży budowlanej i coraz częściej branży rolniczej.

 

Ładowarka Cast 45T to kompaktowa mini ładowarka przegubowa o niewielkich wymiarach która jest przede wszystkim wygodna, zwrotna i bezpieczna. Plusem Ładowarki Cast 45T jest wysięgnik teleskopowy oraz bardzo kompaktowe wymiary a także niskie koszty eksploatacji. Maszyna wyposażona jest w silnik o mocy 38 KM marki Isuzu. Ładowarka Cast 45T to maszyna skierowana do klientów którzy szukają zwinnej, wytrzymałej i z dużym udźwigiem maszyny. Dzięki niewielkim wymiarom zmieści się w bardzo wąskich przejazdach, a ze względu na wagę jest również łatwa w transporcie.

Parametry techniczne Ładowarki Cast 45T:

SilnikIsuzu
Moc38 KM
Silnik chłodzony ciecząTak
SamopoziomowaniePodwójny cylinder
Przepływ oleju hydraulicznego66 L/MIN
Napęd4 WD
Wysokość podnoszenia3300 mm
Udźwig hydrauliczny1000 kg
Elektryczna blokada napęduTak
Prędkość jazdy16 KM/h
Zabezpieczenie ROPS + FOPSTak
Joystick4 funkcyjny (10 funkcyjny opcja)
Gniazdo12 V
Fotel ergonomiczny z pasami bezpieczeństwaTak
Uniwersalna płyta masującaTak
Wysięgnik teleskopowyTak
Karoseria metalowaTak
Rozmiar kół10×16,50
Waga maszyny2050 kg
Wymiary ładowarki2600x1300x2350 mm

Seria mini ładowarek Cast obejmuje modele wyposażone w wysokoprężne silniki Kubota, Isuzu lub Kohler. Ich moc mieści się w zakresie od 20 do 57 KM, więc każdy może wybrać maszynę dobrze przystosowaną do własnych potrzeb. Różna jest także wysokość podnoszenia (od 2945 mm do 3200 mm) i udźwig hydrauliczny. W przypadku mini ładowarek o mniejszej mocy obejmuje on zakres 750 kg – 950 kg, a w tych o większej mocy jest to nawet 2100 kg. Mini ładowarki Cast mają kompaktowe wymiary, są lekkie i pozwalają na pracę nawet na bardzo małej przestrzeni.

Włoskie ładowarki Cast to gwarancja niezawodności nawet w najtrudniejszych sytuacjach!

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytanie prosimy o kontakt.

 

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Do góry