Ścielarka i rozwijak bel siana/słomy

Ścielarka i rozwijak bel siana/słomy to idealne urządzenie do rozwijania i roztrząsania bel słomy i sianokiszonki. Idealnie sprawdza się w oborach przejazdowych, w kurnikach, a nawet przy ściółkowaniu plantacji truskawek.
Ścielarka i rozwijak bel siana/słomy to urządzenie dystrybucyjne, które składa się z rozwijaka bel i ramki z dwoma zębami do załadunku balotu. Może być przymocowane do ładowaczy czołowych lub ładowarek teleskopowych, a także do zaczepu trzypunktowego. Bela jest rozwijana za pomocą dwóch łańcuchów oraz roztrząsana nawet do 8m.
Zalety:
- Oszczędność czasu: bezpośredni załadunek balota za pomocą wideł oraz szybkie odwijanie.
- Odporność: łatwość obsługi, bez potrzeby konserwacji; napęd hydrauliczny.
- Uniwersalność: widły utrzymujące balot mogą służyć do innych zadań.
Opis:
- Solidna konstrukcja, która jest wykonany ze stali gatunkowej 10mm, zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę.
- Mocowanie przykręcane do ramki ścielarki(szybka zmiana mocowania bez cięcia i spawania).
- Możliwość wyboru trzech strona roztrząsania/rozwijania.
- Przewody o wytrzymałości 330 bar w standardzie.
- Wymagane zasilanie hydrauliczne: 40l min, 180 bar.
- Regulacja prędkości rozwijania beli za pomocą zaworu.
- Możliwość odcięcia przepływu oleju hydraulicznego do roztrząsacza, po czym jest możliwe samo rozwijanie bel.
- W standardzie jest mocowanie euro, każde inne na zamówienie według potrzeb klienta.
- Istnieje możliwość wyprodukowania ścielarki z wymiarami według potrzeb klienta.
- Gwarancja 12 miesięcy.
- Możliwość dokupienie automatycznego zapięcia przewodów hydraulicznych.
Dane techniczne ścielarki i rozwijaka bel siana/słomy:
Wyposażenie | Waga |
Wyrzut na wprost i jedna strona | 650 kg |
Wyrzut na wprost i jedna strona + automatyczne podłączenie | 670 kg |
Wyrzut na trzy strony | 680 kg |
Wyrzut na trzy strony + automatyczne podpięcie | 710 kg |
Każdy osprzęt rolniczy, który oferujemy, jest piaskowany i malowany proszkowo. To zdecydowanie najefektywniejsza z nowoczesnych, stosowanych dziś metod pokrywania metali. W przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych (ciekłych) farby proszkowe gwarantują powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń. Stosowane są do malowania ochronnego, antykorozyjnego i dekoracyjnego przedmiotów metalowych. Odporność termiczna powłoki wynosi ok. 100°C. Powłoki charakteryzują się bardzo dobrymi własnościami mechanicznymi i wysoką odpornością na działanie czynników chemicznych. Szczególną zaletą farb proszkowych jest ich wszechstronność zastosowania (dzięki możliwości pozyskania powłok o różnych stopniach połysku w szerokiej gamie faktur i struktur, w pełnej kolorystyce RAL).
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytanie prosimy o kontakt.
Galeria produktu:
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego maszynę: